»» منوی اصلی

»» آرشیو ماهانه

»» لينک دوستان

»» لوگوی دوستان

»» امکانات دیگر

تبلیغات

»» محمد نوری زاد کیست؟
محمد نوری زاد کیست؟ فردی که بعد از فتنه 88 و این روزها بیشتر نام او را می شنویم نه به واسطه نقش پر رنگش در فتنه بلکه بدلیل فرستادن نامه های سرگشادهاش ( 17 نامه) به رهبر معظم انقلاب. جالب بدونید این شخص همون فردی هستش که در دیدار کارگردانان با رهبر معظم انقلاب، حضرت آقا را با نام مولای ما خطاب میکرد.
 در ادامه مطلبی از عملکرداین شخص خواهید خواند تا بدانید که حضرت علی (ع) چه زیبا فرمودند  که جاهل را نمی بینی مگر در افراط یا تفریط
چرخش یکباره  این چهره  به اصطلاح اصولگرا در تمام انقلابها جهان وجود دارد.  رویش و ریزش ها  مسئله ای انکار ناپذیر در تمامی طول تاریخ است .

http://www.shiaupload.ir/images/05099178348843798141.jpg

بولتن رویکرد منافقانه  محمد نوری زاد که  ریشه در برخی از الودگی ها، عقده ها و جاه طلبی ها ی ناگشوده وی دارد  در حالی است که  پس از محکومیت به  سه وسال ونیم وی  نوشته های  نامبرده  آنقدر ضد انقلابی است که با لحن بیانیه  گروهک های تروریستی  منافقین و نهضت  آزادی و رادیو های بیگانه تفاوتی نمی کند .     
وی پس از گذراندن مرخصی با بدرقه عناصرتابلو دار نظام به زندان بازگشت . 
بنا براین گزارش برخی  میگویند وی  اینگونه نبوده و به دلیل بازداشت فرزندش ابوذر در اغتشاشات  سال گذشته و آزادی پسرش پس از مدتی، نوری زاد عصبانی شده و واکنش نشان میدهد.در حالی که به نظر میرسد با مرور فعالیت های  او در این چند سال  همه چیز مشخص می گردد.     
 نوری زاد که نزدیک به 30 سال در وزارت کشاورزی مشغول  به کارو از آن وزارت خانه حقوق دریافت می کرد  در حالی  که وی بدون حضور در اداره مشغول پروژه های میلیونی بود .        
نوری زادسال 62 بعد از آشنایی از طریق ساخت برنامه تلویزیونی جهاد در بشاگرد، برای مجری گری برنامه روایت فتح دعوت شد و با هفته ای یک جلسه دو ساعته با شهید سید مرتضی آوینی همکاریش را آغاز کرد و بعد از چند ماه همکاری، اصرار کرد برنامه سریال داستانی "همه با همه" را بسازد و لیکن شهید آوینی به شدت مخالفت کرد ولی وی و برخی از دوستانش با بودجه جهاد کار خودشان راکردند و پس از تولید هم، برنامه غیر قابل پخش تشخیص داده شد و همه آن پول ها عملا به  دور ریخته شد!                
تنفر شهید مرتضی اوینی  به اندازه ای بود که  اورا به خاطر تفکرات  گروهکی و عقبه ذهنی اش که  وی یکی از همپیمانان دکتر پیمان به شمار می رفت از روایت عملاٌ بیرون راند و  تا سال 65 پیدایش نشد تا اینکه سال 65 با وساطت برخی از دوستان برای مجری گری برنامه های روایت دوباره دعوت شد و پس از چند ماه ادامه این همکاری رفتارهای او برای آقا مرتضی غیر قابل تحمل شد و بار دیگر مجموعه روایت فتح را ترک کرد.  
وی در سال 1387  نامه ای را خطاب به مراجع تقلید و شخص حضر ت ایت الله  مکارم شیرازی نوشت و در آن شدیدا به ایشان تاخت که چرا حق امام را میگیرید و بر چه اساسی وجوهات شرعی را قبول میکنید و شما باید این وجوهات را به دفتر مقام معظم رهبری بدهید!!!همان زمان بود که روزنامه های اصلاح طلب تیتر زدند توهین بی سابقه نویسنده کیهان به مراجع تقلید!و چه هو و جنجالی به راه انداختند و بعد در سال 1388 پس از موضع گیری های معروف نوری زاد ونامه نگاریهای  تند و توهین به مرجع تقلید، همانها چه نوشتند و چقدر حامی نوری زاد شدند!!!(توجه داشته باشد که بیش از 1 سال از این تیتر و آن تیتر نمیگذشت!)
  شاید برای كسی كه دور از قضایا باشد باورنكردنی و غیرقابل قبول باشد كه نوری زاد  ده سال علیه  كرباسچی و حزب كارگزاران مقاله نوشت ودم از عدل و عدالت وبی انصافی  زد.آنقدر ابوذر ابوذر كردو نام فرزندش راهم ابوذر گذاشت.
اما چند سال پیش به دنبال فشارهای پسرش  و برخی از بستگان مقیم آمریکا، به دنبال فرصت برای عزیمت به ایالات متحده بود و از آنجا که در حوزه اقتصادی بسیار حسابگر و در حوزه اجتماعی و اعتقادی فوق العاده معامله گراست ، این بار خواست با یک تیر دو نشان بزند، هم ژست روشنفکری به خود بگیرد و هم چهره غرب ستیزی تو خالی را به غرب پرستی تو پر تبدیل کند.
 گفتنی است:داستان امثال محمد نوری زاد و تندروی های آنها چه از یک طرف و چه از طرف دیگر داستانی تکراری در تاریخ است و نفاق و از راه برگشتنها به هزار و یک توجیه برای آنها چیز تازه ای نیست برای تاریخ.اما قطعا نکته ای که حائر اهمیت میباشد این است که باید از این رفتارها و شخصیت ها درس عبرت ها گرفت که فردا روزی باز شاهد نباشیم فردی منافقانه این سو و آن سو رفت و هر چه خواست گفت و نوشت آخر هم بگوبد من تازه حقیقت را یافته


:: نوشته شده توسط seyed 65 در ۹۰/۱۰/۱۰ و 11:15 | +


مطالب پیشین

» می‌توان مریلا زارعی بود...
» حال همه ما خوب است، اما تو باور نکن
» آن سـوی مـاجــرای «محمـود کریمی » چیست ؟
» چرا ملت نلغزید؟
» تغییرات دفتر رهبری طی 14 سال
» با "سگ هار نجس منطقه" بیشتر آشنا شوید +تصاویر
» با ما باش، در امان باش!
» عاقبت «انقلاب اسلامی» و «آمریکا» به روایت «شهید آوینی»
» ورژنی جدید از دستکش مخملی اوباما!
» منظور رهبر انقلاب از «نرمش قهرمانانه» چیست ؟!
» بدحجاب بی‌دین نیست ولی...
» صدای پای مجلس ششم!
» جرقه ای در انبار باروت
» امروز که شما دل را بردي...
» 8 شوال سالروز تخريب بقيع / يوم الهدم
» افرادی که در جلسات خصوصی می گویند "تقلب نشد"
» دشمن سخت بانمک شده است، از کلکسیون اسب‌هایتان می‌گوید...
» مادران دختر فروش
» «دختران کالیفرنیا»؛ 30 روز، 500 تومان! + عکس
» چهار سال است دلمان برای احمدی نژاد تنگ شده است

»» درباره

»» لوگوی ما

»» جستجو

»» پیوند های روزانه

صفحه اصلي | پست الکترونيک | اضافه به علاقه مندي ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Powered By blogfa.com Copyright © 2009 by dadashshsh
Design By : wWw.payamblog.com